Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum

HomeGy.I.K.KeresésRegisztrációTaglistaCsoportokBelépés

Share | 

Ti játékaitok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)

Hozzászólások száma : 228
Registration date : 2011. Apr. 21.

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-08, 12:52

Remélem sikerült minden hibát kijavítani ami az előzőben volt és nem lettek újjak.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-08, 10:38

Nah végre elkészült a tutorialom frissített változata.A honlapra még nem került fel, de megtekinthető
itt.És már előre szólok, hogy most 16 perc helyett csak 6 perc.Várom a véleményeket.
tarodid

Hozzászólások száma : 240
Registration date : 2009. Mar. 11.

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-07, 10:30

Akkor ez egy hatalmas pathelyzet. Hiába, mindig kifog az ember ilyen szarokat.
Felhasználó profiljának megtekintése http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató

Hozzászólások száma : 255
Registration date : 2008. Apr. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-07, 10:14

mindenképpen költözni kellett volna nekünk, mert elsődleges domaint nem lehet használni okhostnál. régebben lehetett, írni kellett adminoknak és beállították a névszervereket. most xarnak le mindenkit, nem lehet semmit, nem válaszolnak semmire... gondolom valami uniós pályázatból felállítottak pár szervert, lóvé nagy részét elrakták, aztán xarják le az egészet... newhostingon már régen regisztráltam egy tárhelyet, de ott csak elsődleges domainnel együtt lehet használni. az ams-studio.hu domaint teljesen máshol regisztráltam, de már régebben elkezdtem átvinni a newhostinghoz. csak oda ki kéne nyomtatnom pár szerződést, aláírni, visszaküldeni... erre meg nemtom mikor lesz időm mostanában.. tegnap előtt jöttem haza egy 70km-es balatoni biciklizésből, most meg fesztivál van és szét vagyok csapva 3 napig...
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-07, 08:30

daneeca írta:
Utánanéztem, rengetegen panaszkodnak az okhost fórumán, de nem nagyon érdekli őket. Valószínű, hogy előbb utóbb más tárhelyet kell találni, de ingyen ilyen "felszereltséggel" nehéz lesz. Tessék kis olvasgatni való másoknál is hasonló problémáról:
http://forum.okhost.eu/viewtopic.php?f=6&t=539

Ha valóban így áll a dolog, akkor ez elég elkeserítő mind nekünk, mind mindenkinek. Nem valami megbízható ez az okhost.
daneeca

Hozzászólások száma : 422
Registration date : 2008. Jan. 22.

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-07, 01:18

Egyébként említenek ingyenes tárhely regisztrációt, ahol rögtön domaint is lehet hozzá venni 2500ért két évre. Egymás után költöznek el a weblaptulajdonosok.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.ams-studio.hu
daneeca

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-07, 01:11

Utánanéztem, rengetegen panaszkodnak az okhost fórumán, de nem nagyon érdekli őket. Valószínű, hogy előbb utóbb más tárhelyet kell találni, de ingyen ilyen "felszereltséggel" nehéz lesz. Tessék kis olvasgatni való másoknál is hasonló problémáról:
http://forum.okhost.eu/viewtopic.php?f=6&t=539
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 21:36

Az akkor elég érdekes. Ezek után már semmi ötletem nincs, hogy mi baja lehet a honlapunknak.
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó

Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2010. Jul. 15.

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 16:27

tarodid írta:
Sztem bedöglött a tárhelyszolgáltatónk, mivel más honlapok se működnek, amik erről a tárhelyről futnak.

Furcsa én is azt a tárhelyet használom de az én honlapom működik.
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 11:36

Elég érdekes ez a tárhelyszolgáltató.. Nagyon sokszor szarakodik.. Igaz, hogy ingyenes, de akkor sem kellene ilyennek lennie.
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 11:04

Még nem költöztetem az oldalt, mert kéne hozzá egy kis papírmunka és sose volt időm megcsinálni. Úgyhogy csak simán xar a tárhelyszolgáltató... FTP-hez még hozzá tudok férni, de adatbázismentést csak online tudnék csinálni. Ha nem fog megjavulni, akkor kénytelen leszek egy régebbi mentést visszaállítani az új tárhelyen...
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 11:03

Sztem bedöglött a tárhelyszolgáltatónk, mivel más honlapok se működnek, amik erről a tárhelyről futnak.
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 10:46

Tényleg!
Ez most nem teljesen illik ide de miért nem jön be az ams oldala
Most költöztök
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 10:00

placyd írta:
Az okos ember a kritikákból tanul és nem keseríti el
A 2.7-es verziót pedig valóban be lehet tölteni a 3-asba, mivel a program átfordítja a régi parancsokat az új formátumra, és nyugodtan folytathatod ott a munkát. Persze az újat mindig nehéz megszokni, tehát lehet, hogy ha már nagyon belekezdtél egy játékba, akkor azon fejezd be, amin elkezdted.

Elég valószínű, hogy ezt a játékot már a 2.7-es verzióval fejezem be, mivel nem szeretnék már a programozásnál elakadni. Inkább ezt a lehetőséget kihasználom a következő játékomnál.
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 08:57

Nah nem keseredtem el.Hanem ezek a kritikák arra ösztönöznek hogy még a héten megsináljam az új tutorialt.Szóval nemsoká meglesz az új Perfect tutorial.amúgy azért ilyen rossz mert egyszer csak úgy spontán jött.
placyd
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 612
Registration date : 2007. Nov. 19.

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 08:26

Az okos ember a kritikákból tanul és nem keseríti el
A 2.7-es verziót pedig valóban be lehet tölteni a 3-asba, mivel a program átfordítja a régi parancsokat az új formátumra, és nyugodtan folytathatod ott a munkát. Persze az újat mindig nehéz megszokni, tehát lehet, hogy ha már nagyon belekezdtél egy játékba, akkor azon fejezd be, amin elkezdted.
Felhasználó profiljának megtekintése http://pilczstudios.around.hu
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-06, 07:09

Fúú.Azért én is kicsit jobb kritikákra számítottam de végülis igazatok van.
Egyébként mondtaa nekem andriii h irjam ki h hibás meg lesz jobb ilyesmi de elfelejtettem.
Amúgy én is csinálom a tutorialt.Folyton újbólkezdem mert nem jó.
Egyszer majd csak jó lesz.Remélem az is fog tetszeni.
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-05, 23:00

Ja bocsi, akkor eltájolódtam picit
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-05, 21:38

tarodid írta:
RoliX írta:
Nem rossz...
Bár azt nem értem, hogy miért kell még mindig egy őskövület AGS verziót szorgalmazni... Lassan már le se lehet tölteni az oldalról. Most is azt írják, hogy csak és kizárólag azért van fent, hogy a régi játékokat át tudd alakítani vele AGS 3 kompatibilissé. Alatta meg a szöveg, hogy a régi verziók nem támogatottak, tele vannak bugokkal, nem ajánlott, stb.
De itt van néhány józan példa, hogy miért nem jó:

-Ha külföldi fórumon kérdezel valamit, hogy mit hogy kell csinálni AGS 2.71-ben, körberöhögnek
-Ha valaki segíteni próbálna, valszeg nem tud, mert a komoly játékkészítők már réges rég nem használnak ilyen 2005-ös verziókat és könnyen "elfelejtették", hogy mit hogy kell csinálni, vagy egyszerűen nem tudnak utánanézni, mert csak ags 3.2 van fent a gépükön.
-A legjobb, legújabb modulok nem fognak menni régi verziókban. Magyarul vagy életed végéig elavult technikákat fogsz használni és sose veheted fel a versenyt a többiekkel. Vagy szenvedsz még pár hónapot/évet ags 2.71-el és utána jössz rá, hogy muszáj haladni a korral.

De mindenki azt használ amit akar, csak nekem ez kb olyan, mint ha windows 95-höz csinálnának tutorialt. Lehet akármilyen szép vagy jó, akkor is inkább hátrafelé mozdítja a haladást, nem előre.

Rolix, teljesen egyetértek veled azzal kapcsolatban, hogy a 2.71-es verzió réges rég elavultnak számít. Ennek ellenére én még ezzel a verzióval fogom elkészíteni Az élet rossz oldalát, mivel már az elején azzal kezdtem el, és nem akartam a 3.2-es-ben újraszenvedni azt amit a régi verzióban megcsináltam. Igaz, a játék elkészítése után én is át fogok váltani az újabb verziójú ags-re, de úgy érzem most már túl sokáig eljutottam a programozásban. Nem tudom amúgy, hogy a 2.71-es ags során készített munkámat be tudom-e tölteni a 3.2-esbe, de valószínűsítem, hogy nem, mivel az újabb verzió teljesen más felépítéssel rendelkezik. Tehát akárkinek akárhogy tetszik, én ezzel a régebbi verzióval fogom elkészíteni a játékot, a játékélmény az így is úgy is megmarad

Tarodid a 2.72-es játékot be lehet tölteni 3.2.1-be.De ne tudom mért beszélte 2.71rő pedig én 2.72-ővel készítettem a Tutorialt.
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-05, 19:41

RoliX írta:
Nem rossz...
Bár azt nem értem, hogy miért kell még mindig egy őskövület AGS verziót szorgalmazni... Lassan már le se lehet tölteni az oldalról. Most is azt írják, hogy csak és kizárólag azért van fent, hogy a régi játékokat át tudd alakítani vele AGS 3 kompatibilissé. Alatta meg a szöveg, hogy a régi verziók nem támogatottak, tele vannak bugokkal, nem ajánlott, stb.

-Ha külföldi fórumon kérdezel valamit, hogy mit hogy kell csinálni AGS 2.71-ben, körberöhögnek
-Ha valaki segíteni próbálna, valszeg nem tud, mert a komoly játékkészítők már réges rég nem használnak ilyen 2005-ös verziókat és könnyen "elfelejtették", hogy mit hogy kell csinálni, vagy egyszerűen nem tudnak utánanézni, mert csak ags 3.2 van fent a gépükön.
-A legjobb, legújabb modulok nem fognak menni régi verziókban. Magyarul vagy életed végéig elavult technikákat fogsz használni és sose veheted fel a versenyt a többiekkel. Vagy szenvedsz még pár hónapot/évet ags 2.71-el és utána jössz rá, hogy muszáj haladni a korral.

De mindenki azt használ amit akar, csak nekem ez kb olyan, mint ha windows 95-höz csinálnának tutorialt. Lehet akármilyen szép vagy jó, akkor is inkább hátrafelé mozdítja a haladást, nem előre.

Rolix, teljesen egyetértek veled azzal kapcsolatban, hogy a 2.71-es verzió réges rég elavultnak számít. Ennek ellenére én még ezzel a verzióval fogom elkészíteni Az élet rossz oldalát, mivel már az elején azzal kezdtem el, és nem akartam a 3.2-es-ben újraszenvedni azt amit a régi verzióban megcsináltam. Igaz, a játék elkészítése után én is át fogok váltani az újabb verziójú ags-re, de úgy érzem most már túl sokáig eljutottam a programozásban. Nem tudom amúgy, hogy a 2.71-es ags során készített munkámat be tudom-e tölteni a 3.2-esbe, de valószínűsítem, hogy nem, mivel az újabb verzió teljesen más felépítéssel rendelkezik. Tehát akárkinek akárhogy tetszik, én ezzel a régebbi verzióval fogom elkészíteni a játékot, a játékélmény az így is úgy is megmarad
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-05, 17:10

Aham.Értem.Mondom lesz egy frissítés.Ami 3.2.1-ben lesz és nem lesz hiba benne.
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-05, 16:49

Elvileg aki kezdő, az simán megszokhatná a 3.2-t, mint ahogy régen megszokták az emberek a régi verziókat. Csak ha valaki úgy vezet be valakit az AGS-be, hogy használja a 2.7-et, mert az az egyszerű, akkor a kezdő majd azt szokja meg... Aztán ha jön újabb kezdő, akkor kérdez valamit és annak is azt mondják majd, hogy 3.2-ben nem tudnak segíteni, térjen át 2.7-re, mert csak ahhoz értünk... És így tovább... Ez csak azért rossz, mert közben jönnek ki az újabb verziók, egyre modernebb lehetőségekkel, hibajavításokkal, itt meg még 2020-ban is a fele társaság 2.7-et fog használni...
Tudom, nagyon negatívnak tűnök. A tutorial amit csináltál érdekes volt és örülök, hogy ilyenek készülnek. Csak fel kellett hívjam a figyelmet a dolog sötétebbik oldalára is. A tutorial készítőkön van az a felelősség, hogy valakik esetleg követni fogják azt amit mondanak, csinálnak. Tehát én azt gondolom, hogy mindenképpen olyan dolgokat kéne mutatni, amik hosszútávon segítik a fejlődést és szerintem a régi verziók oktatása inkább gátolja a haladást. Még akkor is, ha ettől én leszek a szemét... Én se szeretek belekötni mindenbe, hiszen rászántál egy csomó időt, hogy másoknak segíts, ami mindenképp példás, de remélem érted amit mondok...
daneeca

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-05, 16:45

Nem volt rossz a tutorial. Hasznos.
Mondjuk szerény véleményem szerint az elején a színek, felbontás, hotspotok stb beállítgatásának bemutatása értelmetlen volt. Először is a szinkront a játék elkészítésének a legvégén ajánlatos betenni, mikor minden szöveg meg van írva. Tehát ha valaki szinkronizálni akar az valószínűleg már rég tudja, hogy felbontást, színeket, és hotspotokat hogyan kell beállítani, megcsinálni, és nyilván már réges-régen megcsinálta. Ha valaki tényleg teljesen kezdő, de valami oknál fogva mégis azonnal szinkronizálni akarna, annak meg szerintem elég kevés ez a felszínes bemutatása ezeknek a dolgoknak. Nekem speciel fogalmam nem lenne, hogy akkor most mi is a hotspot? stb.
Valamint amit észrevettem, hogy valószínűleg nem próbáltad el előtte egyszer se a folyamatot, mert sokszor megakadtál és sokszor elhibáztál dolgokat. Ha valaki követ egy ilyen tutorialt az általában párhuzamosan a videóval, lépésről-lépésre dolgozik. Elég zavaró tud lenni, ha sikerül megcsinálni valamit, nézi tovább a videót és azt hallja például, hogy "jaj nem várjatok, itt mást kell csinálni", és kezdheti újra azt a folyamatot. Szerintem ezt a tutorialt pár percbe bele lehetett volna foglalni, így viszont ha jól emlékszem jó negyed órába telt.
Bocs ha túl keményen fogalmaztam, építő kritika akart lenni. Tudom, hogy az én tutorialjaim sem tökéletesek, de mikor valamit elrontottam vagy hiba adódott (sokszor már a videó végefelé), inkább újrakezdtem és letisztáztam az egészet. Hosszú időbe telt így felvenni, de inkább, mint, hogy a végén egy 3szoros nagyságú videó jöjjön ki.
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-05, 13:33

Nah RoliX azért használtam 2.72-őt mert akkor amikor a Tutorialt készítettem akkor még nem nagyon igazodtam ki 3.2.1-ben.majd csinálok egy frissitést amiben 3.2.1-et fogok használni.amúgy a játékomat már 3.2.1-ben készitem.
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-05, 11:41

Nem rossz...

andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-04, 11:20

Amúgy várom a véleményeket a tutorialomhoz
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-04, 09:56

Esetleg próbáld meg frissíteni az oldalt. Ha úgyse megy akkor nézd meg itt
placyd
Tag
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-04, 09:38

Egyik se. Nem lehet rákattintani, mintha sima szöveg lenne.
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-04, 07:53

Ez fura nálam működik.Amúgy melyik a Megnézés vagy a Letöltés nem megy?
placyd
Tag
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-04, 07:16

Nálam nem működik a tutorial linkje.
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-03, 18:34

Na mostantól tölthető az első tutorial a Kaland-Birodalom honlapján amit én Földes András készítettem
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-08-02, 14:34

Nah.Végre elkészült a Kaland Birodalom honlapja megújult külsővel.
Megtekinthető itt
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-26, 10:19

placyd írta:
Mi történt RoliX? Felhagytál a kézzel rajzolással?

Nem én csináltam. De felhagytam, mert nem tudok rendesen árnyékolni... Próbálkoztam egy darabig, aztán feladtam, inkább AGS-ezek...
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-26, 10:16

andriii írta:
Köszi.A fekete-fehér pixelek a grafitcerka nyomai és direkt hagytam ott, hogy lehessen látni, hogy ez egy kézzel rajzolt játék..

Szerintem nem attól néz ki egy játék kézzel rajzoltnak, hogy "hibásak" a kitöltések, mert a program toleranciájába már nem fértek bele a világos szürke árnyalatok amik pl a scanner képtömörítéséből adódnak. Mondjuk ha megnézek egy régi kézzel rajzolt rajzfilmet, abba se látni sok ilyet. Ha fehér háttérre élsimítással rajzolsz, majd kitöltöd a képet színekkel, akkor pontosan ugyanígy fog kinézni. És szerintem legtöbb embernek ez fog az eszébe jutni, nem az, hogy scannelt a kép.
Megpróbálhatnál egérrel, vonalzóval rajzolni, nem túl nehéz. Szabad kézzel én se tudok rajzolni gépen, pl egy kört se tudnék csinálni. De ezért vannak szerkesztő eszközök a programban.
Vagy alternatív megoldás, hogy megrajzolod ceruzával, aztán gépen az egészet egy új rétegre átrajzolod.
Ha azt akarod, hogy kifejezetten az látszódjon rajta, hogy ceruzával rajzolt, akkor azt fogalmam sincs hogy lehetne... esetleg ha fekete-fehér lenne az egész és nem lenne benne semmi gépi színezés...
placyd
Tag
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-26, 08:10

Mi történt RoliX? Felhagytál a kézzel rajzolással?
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-26, 07:39

Amúgy most jutott eszembe , hogy szerintetek a képem nem hasonlít az NQR-ben látott újságosra?
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó

Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2011. Apr. 16.

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-26, 07:20

Én itt nem tudok képet elhelyezni, de nagyon szeretnék.
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-26, 07:08

Köszi.A fekete-fehér pixelek a grafitcerka nyomai és direkt hagytam ott, hogy lehessen látni, hogy ez egy kézzel rajzolt játék. Az út textúráját meg a fáét majd megcsinálom. Amúgy ezt se nem Painttel, GIMPPEL, vagy Photoshoppal csináltam. A rajzprogram amit én használok az a Paint Shop Pro 7. Sokkal jobb mint a Paint. Nem annyira jó mint a Photoshop és a Gimp, de egyszerübben lehet vele megcsinálni dolgokat.És hát igen a perspektívás rajzolás még idegen számomra.Meg mint tarodid mondta még soha nem rajzoltam perspektívákkal, meg nem tudom, hogy azt lehet kivitelezni papíron is.

Véleményket továbbra is várok.
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-25, 22:35

andriii írta:
Már bocs, de azért nem szól senki semmit a képemről a játékomból mert olyan rossz?Mondtam, hogy bármilyen kritikát elfogadok.

Bátorkodtam összedobni egy gyors illusztrációt, hogy miben nézne ki másképp a kép, ha lenne benne valamiféle szerkesztés:

Színezéssel kapcsolatban javasolnék valami más textúrát az útnak. A fatörzseken pedig vízszintes mintázat van, ami érdekes, bár nem lenne baj, ha barna háttérre menne a minta, mondjuk 50%-os átlátszósággal. És ha már mindenhol textúra van, akkor a lombokra is kéne valami.
Mellesleg nem tudom milyen programot használsz, de az antialiasingot(élsímítást) ki kéne kapcsolni valahogy, mert szerintem amiatt maradtak ilyen fehér/szürke pixelek a vonalaknál.
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-25, 20:08

A Gordana Delux 3D renderelt grafikákból lesz összerakva, de maga a játék 2D lesz. Kb mint a Kísérlet 1-2, azzal a különbséggel, hogy gordánában a karakterek is modellezve vannak. Ennek megvan az előnye, pl az élethű(motion capture) 8 irányú mozgás. Lehet, hogy majd áttérünk cel-shaderes megjelenésre, akkor rajzfilmesebb lenne a karakter, kb mint a runaway-ben. De ez nem biztos. Lényeg, hogy a látszat ellenére teljesen 2D point&click lesz, tehát nem kell hozzá erősebb gép, mint az eddigi PS, vagy AMS játékokhoz.
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-25, 19:54

A 3ds max programmal lesz elkészítve a játék, tehát 3d-s lesz a játék. Vagy olyasmi.. Képedről majd írok én egy véleményt Gondolom Painttel vagy Gimppel csináltad, nem lett annyira rossz a kép, csak ugye még nem használtál perspektívikus ábrázolást, és ezért olyan szétesettnek néz ki a kép. A színezés az olyan amilyen, de úgy összességében jól néz ki, mivel mindent fel lehet ismerni, ezért sztem nem olyan rossz így. Csak a lényeg, hogyha egy komolyabban kinéző hátteret akarsz, akkor egy kicsit többet is foglalkozhatsz annak elkészítésével
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-25, 19:47

Már bocs, de azért nem szól senki semmit a képemről a játékomból mert olyan rossz?Mondtam, hogy bármilyen kritikát elfogadok.Amúgy RoliX a Gordana kép egyszerüen...Áh nem tom kifejezni ezt magyar szavakkal inkább elmondom angolul:
THAT'S THAT'S IMPOSSIBLE.Amúgy csak 3D szerü a játék vagy olyan lesz mint a Grim Fandango?
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-25, 18:54

Íme egy kép a készülő Gordana Delux-ból. Bővebb infók az [url=amstudio.weboldala.net]oldalon.[/url]

andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-20, 17:35

Jajj elfelejtettem mondani, hogy a rajzot még papíron rajzoltam.Csak a színezést csináltam Pc-n.Bocsánat, hogy 3 hsz-t írtam egymás után
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-20, 17:33

Várom a véleményeket.Jót rosszat egyaránt
andriii

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-07-20, 17:31

Hopsz mostanában megfeledkeztem elmondani hogy kb már másfél hónapja késuz vannak a játékom hátterei.
Egyet msot be szeretnék itt mutatni:

Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-06-15, 15:11

Hát igen ti játékaitok grafikái mellett az én szobám eltörpül.
De majd javítok!
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-06-15, 14:59

Köszi mind kettőtöknek!
Majd javítok a hibáimon.
RoliX
Támogató
Támogató

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-06-15, 10:20

Tetszik a színezés
Gondolom 1 irányontosan akartad szerkeszteni. Az ajtó és az ablak jó lett, a szekrény és a polc élei viszont rossz irányba tartanak(a szekrény olyan mint ha el lenne forgatva jobbra, a polc meg mint ha lefelé hajlana a falról).
Ajánlom ezt a cikket az ams oldaláról: szoba szerkesztése 1 irányponttal

Ha megtanulod ezt a szerkesztést, akkor jó szobákat fogsz rajzolni, mert a kép alapján úgy néz ki, hogy meg van a kreativitásod hozzá
Szóval csak így tovább!
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó

TémanyitásTárgy: Re: Ti játékaitok   2011-06-14, 17:20

Azta! Szerintem nagyon ász lett.Grat!